Informace z tábora

Technické okénko z tábora 2019 z Hoštejna.

Jsme ve třetí třetině našeho tábora a tak připomenu několik věcí.
Pošta: už nic neposílejte, nedošlo by to. Kdo to doteď nestihl, už to nenapraví. Jsou i tací nebo je to Českou poštou, těžko říct. 100% jeden dopis z Německa někde bloudí, ani na ostatních táborech ho omylem neprřibrali. A pár dětí nic nedostalo ani jednou.
Návrat: odjezd je odsud v sobotu 10.8. ve 12 hodin. Podle situace na dálnici trvá cesta 3/4 hod, až hodinu do Olomouce, zhruba o půl hodiny později v Lutíně, pakliže se nebude muset na nikoho z rodičů čekat.
Potvrzení pro pojišťovnu: formulář si vyzvedněte u své pojišťovny nebo stáhněte na jejich webu (uznávají jen vlastní). Pořádně a ve všech kolonkách je vyplňte, dám vám na ně razítko a podpis u předávaní dětí.

Jinak se máme dobře, ježek prospívá, děti přežily i to, když se z obvyklého přespání mimo tábor stala bojovka o co nejmíň mokrý spacák s noční evakuací (bouřka). Nastávající instruktoři z řad nejstarších dětí a pár mladších vyjimek byli suprovi pomocníci a zaslouží si pochvalu před nastoupenou jednotkou. Ťujův zlomený prst při včerejší hře je poslední informace tohoto elaborátu.

 

Z tábora zdraví Lenočka

 

Zanechte reakci