Fotky ze Springfieldu jsou venku!!! :)

Kdo byl i nebyl s námi na jarních prázdninách ve Sprinfieldu (na chatě Pavučince), ten si musí prohlídnout všechny nové fotky z našeho dobrodružství! 🙂
Najdete je klasicky v naší oddílové fotogalerii.

A ještě něco: „Soutěž ze Springfieldu“ !!
Každé z dětí (věk max. 14 roků) které nám pošle přesný počet všech postaviček ze Springfieldu nacházejících se v této naší oddílové fotogalerii (tj. lidiček, kteří na sobě mají masku seriálové postavy), bude zařazen do slosování o velkou čokoládovou odměnu. Losování proběhne na oddílové schůzce 20.dubna (letos) a budou vylosováni 2 výherci ze všech došlých odpovědí! Třetím výhercem se stane automaticky ten, kdo nám první pošle nejen přesný počet postaviček, ale napíše k nim i jejich správná seriálová jména! 🙂
Odpovědi posílejte nejpozději do 19.4.2016 jako SMS na číslo 603 214 515 nebo e-mailem na stoupa@lutin.cz. Nezapomeňte se podepsat a nejlépe i s adresou, nebo telefonem, aby jsme věděli kdo nám napsal!
coko

Na slosování se těší a všechny zdraví Stoupa 🙂

 

Zanechte reakci