Postradatelní 2: Hoštejn už za týden!!!

Postradatelní,
v minulosti jste se nechali okrádat a využívat od státní organizace CIA. Nejen vy, ale desítky dalších elitních vojáků a civilistů skočilo na na první pohled lákavé žoldácké nabídky.

Přišel čas s touto organizací zatočit! Pokud se i ty nechceš dívat na umírající vojáky plnící naprosto nesmyslné mise, je tento čas i tvůj a těšíme se, že rozšíříš naše řady.

Bohužel vám nemůžeme nabídnout nějaké extra zázemí, prakticky žádnou odměnu, ani
jistotu návratu.

Pokud máš strach nebo z jiného důvodu nemůžeš jet s námi, nutit tě nebudeme, ale věř, že nás to na místě bude opravdu mrzet.

Zastavme zneužívání těch nejlepších, nejvýkonnějších a nejúspěšnějších lidí na této planetě a naopak je dejme dohromady proti zločinecké organizaci CIA. Zastavme korupci a zbytečné umírání v misích. Rozjeďme vlak, který vše špatné a nesprávné rozdrtí.

Spojme se a dejme tak dohromady tým, který bude mít koule na to, konat dobro!

Sejdeme se ve čtvrtek 7. 5. 2015 v 18 hodin u Neptuna v Lutíně, případně 18:40 na hl.
nádraží v Olomouci

Předpokládaný konec mise je v neděli o půl třetí v Olomouci a o hodinu později v Lutíně.

Všichni účastníci musí zaplatit poplatek 500 Kč a to do středy 6. května.

S sebou je potřeba šátek, zápisník a tužka, pití a jídlo na čtvrtek, přezůvky do štábní budovy, oblečení a obuv do každého počasí, náhradní obuv, pláštěnka, lžíce a ešus (hliník/nerez), zavírací nůž, kartička ZP, papírové kapesníky, spacák a karimatka, oblečení na spaní, hrnek, hygienické potřeby, svítilna (svítící!), vlhčené ubrousky, pravidelně užívané léky.

Vše na zádech v batohu, který si každý ponese na vlastních zádech. Žádné další příruční tašky,

Vystopovat, najít, zabít! B.R.Zvadlo

 

Zanechte reakci