Aktualizováno: Fotky z natáčení ve westernovém stylu!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V sobotu 11. března vybraná skupinka herců s „filmovým štábem“ vyrazila po domluvě se samotným nejvyšším šerifem v 8:30 od klubovny přímo do Westernového městečka v Boskovicích. Měli jsme tam domluvené natáčení letošní videoupoutávky na náš tábor.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Po ubytování, krátké snídani a rychlé poradě u našeho srubu v samotném westernovém městečku si náš natáčecí štáb vzal své poznámky, scénář, 2 kamery i nezbytný megafon a začalo několikahodinové kolečko pro někoho nekonečného opakování záběrů, zkoušení ideáních úhlů a pohledů, vysvětlování, čekání na slunce, zahánění neúčinkujících a všudypřihlížejících diváků, secvičování téměř kaskadérských kousků, padání ze schodů, prohazování dveřmi Saloonu, střílení i nahraných pěstních soubojů a v pozdním odpoledni jsme konstatovali, že kdo neměl klobouk, tak si v jarním slunci téměř spálil obličej. …a také, že máme asi už vše natočené!
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Protože jsme až nyní zjistili, že máme nějaký velký hlad, šli jsme se královsky (pardón! westernovsky – tzn. v našich westernových kostýmech) najíst do blízkých Boskovic. Večer jsme seděli, hráli na kytary a zpívali. Venku se na pár hodinek lehce rozpršelo a my byli nadšeni jak nám to dnes všechno pěkné vyšlo i s počasím… Ráno jsme jen po sobě uklidili, rozloučili jsme se s bezva obyvateli westernového městečka, kteří nám ve všem vyšli vstříc (moc jim děkujeme) a vydali se na cestu zpět do Lutína.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERATak to se stalo 11. a 12. dubna 2015. Nyní vám nezbývá nic jiného, než počkat než dáme dokupy všechen materiál a nějak pěkně ho sestříháme – sledujte dál na naše weby (http://www.duha-kristal.cz a http://tabor.lutin.cz), popř. facebook! Upoutávek nakonec bude víc, protože do jedné se nám to všechno nevleze! Sledujte postupně a kdo chce, tak máme na táboře ještě volná místa. 🙂
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sadu fotek z našeho natáčení najdete v naší oddílové fotogalerii a na videu se pracuje – sledujte náš web! 🙂

 

Sepsal Tomáš „Stoupa“ Pospíšil
http://www.duha-kristal.cz
http://tabor.lutin.cz

 

Zanechte reakci