Report: Postradatelní: Pavučinka 2015 (aktualizováno: fotky jsou venku)

V době jarních prázdnin každý většinou jezdívá na hory lyžovat (pokud je sníh) nebo někam jinam relaxovat a nebo sedí doma.

My jsme během letošních prázdnin na Olomoucku vyrazili jako každý rok v době jarních prázdnin na chatu Pavučinku, poblíž Nýznerova u Žulové v Jeseníkách, kde se děti měly zúčastnit zajímavé akční hry na téma filmů Postradatelní.

Akce začala již ve vlaku, kdy nám bylo vysílačkou oznámeno, že základna Pavučinka je v obležení nepřátelských sil, ty již vědí o našem příjezdu a čekají na nás v místě plánovaného výsadku. Museli jsme tedy rychle vystoupit a změnit způsob přiblížení k základně i místo výsadku. Zbytek cesty následoval již v klidu a asi 6km od naší obsazené základny všichni v pořádku vystopupili a začali se připravovat na převzetní naší základny zpět. Každý si mohl vzít ve svých batohů jen jednu věc, která se může hodit a všichni jako celý team vyrazili na tichou a rychlou cestu k Pavučince.

Obsazení proběhlo bez problémů, přestože kolem základny i uvnitř se pohybovalo několik nepřátelských hlídek. Jakmile děti obsadily své postele v ubytovací části základny, tak měly vyhráno a nepřáleté prchli.

Následovala porada v baru u Banánového Joa, několik nutných akcí pro získání financí na nákup další výbavy a naučení potřebných dovedností, jako např. zdravověda, používání nože, maskování, střelba apod. Postupně jsme si sami vybírali další akce, učili se další nezbytné dovednosti (např. ovládání vysílaček), pili v baru drinky jako např. dotek medůzy (malinovka) nebo „whisku“ říznutou ropou (kofola), pouštěli jsme si filmy, byli jsme bobovat i koupat se! Prostě super akční i relaxační prodloužený víkend. 🙂

Nakonec jsem po několika bojích a výslechu zajatce zjistili, že Postradatelné využívají i jistí zkorumpovaní lidé z CIA a kde zhruba mají svou tajnou základnu. Takže musíme provést průzkum této oblasti, zjistit bezpečnostní zabezpečení základny, počet hlídek a rozmístění stráží, jejich palebnou sílu a další více i méně podstatné skutečnosti. A to všechno budeme dělat nějakou další víkendovku. Už se těšíte? My ano!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Fotky jsou venku!
Oddílový výběr najdete zde: http://duha-kristal.zonerama.com/Album/563818
Všechny fotky potom v galerii u Stoupy: http://stoupa.zonerama.com

 

 

Zanechte reakci