S akcemi se roztrhl pytel. Velkej

Kamarádi oddílu, členové a náhodní kolemjdoucí, v nejbližší době nás čeká spousta akcí. Menších i větších. Pojďme si k nim něco říct.

12. – 13. dubna, Přespání v klubovně
Sraz
v sobotu v 10 hodin u klubovny.
Cena: zadarmo
Budete potřebovat: jídlo a pití na celou akci (zajištěna je pouze sobotní večeře), vlastní hrníček nebo skleničku, šátek na hry, zápisník a tužka, přezůvky, oblečení do klubovny i na ven, spací potřeby (spacák, karimatka, pyžamo, plyšák), základní hygiena, baterka na noční hru, ešus (nebo misku). Dle libosti pak křupky, sladkosti a jiné křoupání nejen k filmu.

Těšit se můžete na soutěž o nejoriginálnější pyžamo, spoustu her, zábavy, noční překvapení… A víc nemůžu prozradit!

Na Soutěž o nejoriginálnější pyžamo si připravte už doma a předem prostě nějaké a jakékoliv nejoriginálnější pyžamo. Platí pouze dvě pravidla: je nutné aby se vám v něm dobře spalo a nesmíte pohoršovat! Výherce čeká malé sladké překvapení, zrovna tak jako výherce dalších soutěží, které vás čekají!

Konec bude v neděli mezi 12. a 14. hodinou (podle potřeby účastníků).

 

25.-27. dubna, Duhový most ve Žďáru nad Sázavou
Sraz: 
16:00 v Lutíně u Neptuna, Olomoučáci se příp. domluví s Hryzalem na odvozu.
Návrat: v neděli kolem 16. hodiny v Lutíně

O co jde? Duhový most je akce, možná spíš sraz dalších oddílů, které patří pod stejnou organizaci jako my. Pod Duhu. Více informací o akci najdete na webu duhovymost.duha.cz nebo ve videu.

Cena za celý víkend je 250,- Kč. Včetně pestrého programu, cesty, ubytování ve vlastních spacácích ve třídách na zemi a jídla od pátku až do něděle.

Kapacita na tuto akci je vzhledem k cestě auty pro náš oddíl pouze 10 míst. Proto neváhejte a přihlašujte se u Hryzala. Přihlášení je možné do středy 9.4. (a kdo se dřív ozve, jede)

Přihlásit se můžete zaplacením zálohy 100,- až 250,- Kč (doplacení do 250,- Kč na srazu). Nebo vás můžou telefonicky přihlásit rodiče: Hryzal – 774 497 407.

 

1.-4. května, Need For Speed v Zábřehu
Tady snad postačí zvadlo:
NeedForSpeed

Na pátek 2.5. je potřeba požádat školu o uvolnění účastníků z vyučování.
Děkujeme za spolupráci. Těšíme se na všechny, zdraví vedoucí oddílu.

 

 

Zanechte reakci