Žádná akce? Naopak! Jen to není vidět.

Možná se ptáte – co se děje?! Vždyť už několik týdnů nebyla žádná akce… Ano, máte pravdu – naše mladší členy (15-) jsme v poslední době zanedbávali. Ale nebojte, my vám to vynahradíme. Za tu dobu pauzy jsme stihli spoustu věcí – pomoct opravit Áčko na Hoštejně, přiučit se spoustě nových věcí na CVVZce, občas nějakém tom školením nebo jsme zvládli třeba zasedání Velké Duhy v Praze, kde se rozhodovalo, co a jak bude fungovat… Zkrátka jsme se ani chvilku nenudili! Teď něco málo z jednotlivých cest.

 

První v sérii akcí byli brigády na Hoštejně. No jo, Áčko už nebylo nejmladším a vlivem dováděním v něm, okolního prostředí a bůh ví čeho ještě se začalo rozpadat, trouchnivět a možná i padat. Bylo několik brigád, na které jsme se vypravili a pomohli se zprovozněním do takového stavu, abychom tam mohli zase vesele jezdit. To, že jsme v tomto roce nestihli žádný volný termín nevadí, určitě se tam všichni vydáme příští rok – alespoň se budeme víc těšit!

Další akcí pro nás, starší byla CVVZ (Celostátní vzájemná výměna zkušeností). To je akce, kde se sjedou vedoucí a instruktoři z celé republiky (tentokrát i ze zahraničí) a formou diskuzí, seminářů nebo třeba workshopů se učí novým věcem, které můžou v oddíle využít. Několik nových poznatků a tipů jsme tam pochytili, tak se můžete těšit, co se bude dít :) …

No a poslední z těch větších akcí byla Velká Duha. Tady snad jen odkážu na oficiální článek na webu Duha.cz a zmíním, že jsme si z tama s Lenočkou dovezli Duhové štafety – máme z nich ohromnou radost!

A teď už, vzhledem k tomu, že jsme si uvědomili, že taky chcete jezdit na akce, zažívat nová dobrodružství, bavit se s námi a poznávat nové věci – nachystali jsme pro vás několik akcí:

4.12.2010 Festival deskových her v Olomouci
11.-12.12.2010 Akce „Na noc v klubovně“
2.1.2011  Výlet na Sv. Kopeček (Bobování a návštěva ZOO – s bonusem!)
A pak se uvidí, možná bude nějaký výlet, ale nás bude zajímat hlavně…
25.2.-2.3. Zimní tábor na Pavučince pod rouškou seriálu Futurama!

(Vždy aktuální seznam akcí najdete na webu duha-kristal.lutin.cz)

 

Zanechte reakci