XIX. Stínadelský sraz

Stínadla jsou opět na nohou! V temných zákoutích panoval po celý rok klid. Nyní však uličkami pobíhají skupiny Vontů. Po čem pátrají? Co je jejich cílem? Chtějí snad nového Velkého Vonta? Usilují o ježka v kleci? Nebo pátrají po tajemství Jana Tleskače?

Rok jsme se neviděli, skoro jsme zapomněli, jak to tam vypadá – ale dočkali jsme se! I tento rok nás OS Kadet pozvalo na tradiční Stínadelský sraz v Třebíči. A jak to vypadalo? Co se dělo? Čtěte dál!

Po dlouhé cestě z Lutína do Třebíče nám ujel autobus ke klubovně, kde jsme měli přebývat, tak nám nezbývalo nic než jít pěšky. Díky menším orientačním problémům jsme se zdrželi víc, než jsme chtěli a tak jsme bohužel nestihli páteční program. Tak jsme se alespoň rozdělili do dvou družstev a pro zbytek večera ovládli místní hernu – konkrétně stolní fotbálek.

Druhý den, v sobotu dopoledne nás čekala hra na zjištění informace, o co vlastně Vontům jde – oběhli jsme několik stanovišť, zjistili, že musíme postavit Tleskačovo létající kolo a zároveň jsme získali první materiál.

Sobotní odpoledne proběhlo ve znamení stavby létajících kol – od shánění dalších materiálů, po konečnou stavbu. Volný čas jsme věnovali opět hraní různých her v klubovně, řádění na „pokoji“ nebo relaxu a čerpáním sil na další hry.

Večer proběhlo vyhodnocení létajících kol a posléze jejich velký závod. Na fotce výše můžete vidět létající kolo jednoho z našich týmů, které vyhrálo vzhledovou soutěž. Následný závod byl náročný, cesta „trnitá“, ale do konce jsme dojeli!

V neděli ráno nás čekalo balení, uklízení, ale taky vyhlášení výsledků – odvezli jsme si 11. a 4. místo!

Za zmínku a díky určitě stojí taky náš občerstvovací tým bez kterého by to nešlo – přešli kopce, schody a bůh (a oni) ví co ještě, aby nám donesli jídlo. Třeba nám ze svých cest napíšou pár řádků do komentářů :).

Snad jsem na nic důležitého nezapomněl. Tak za rok zase – a na závěr pár odkazů:

www.oskadet.cz – stránky pořadatele

Fotogalerie z akce

 

Zanechte reakci