Simpsonovi 2 – Potáborová víkendovka

Od tábora uplynul nějaký ten čas a nás, již tradičně čekala potáborová víkendovka.  Víkendovka, na které je primární úkol sejít se s co nejvíce lidma z tábora a podívat se na táborové fotky. Nicméně, ani další věci, jako zábava, hry, soutěže nebo třeba dobré jídlo nesmí na našich akcích chybět. A tak jsme se, již podruhé vžili do příběhů rodiny Simpsonových.

Zkusili jsme spoustu věcí, třeba jsme se vžili do role Sherry a Terry a zjistili, že je docela sranda mít svoje identické dvojče. Dostali jsme se i do role Bárta, který každou chvíli píše 100 stejných vět na tabuli – žádná sranda, ale zvládnuli jsme to. Ani Líza nechyběla a tak jsme soutěžili ve zpívání písniček – docela sranda, ne? Za zmínku určitě také stojí zkouška týmové spolupráce celé rodiny Simpsonových při stavbě co nejvyšší věže.

Bylo toho hodně, snad každý si přišel na své. Celý víkend se všechna družstva snažila získat co nejvíce dvojic kartiček s obrázky Simpsonových. Všichni bojovali statečně, a nejvytrvaleji nebo taky nejúspěšněji tým Bérnsových (Franta-Pepa, Gabča, Vojta, Pavlač, Renča, Boule), který celou hru vyhrál! (Blahopřejeme!)

 

 

Kompletní fotoreport z akce najdete v naší fotogalerii.

 

Zanechte reakci