Mezi mafiány na Duhovém mostě

O víkendu 4.-6.6.2010 jsme se s našim oddílem zúčastnili celorepublikového srazu mafiánů v Olomouci. Jednalo se vlastně o „sešlost“ pro oddíly, které zastřešuje stejná organizace, jako nás – DUHA… Teď ale k věci! Mafiánů v republice přibývalo, bylo nutné se vzájemně seznámit a vyřešit případné neshody mezi jednotlivými mafiánskými rodinami. Byl to víkend plný obav, nejistoty, napětí, hazardu, vraždění … ale taky zábavy, poznávání nových lidí, jídla, sportů a her.

A jak to už bývá u Duháckých akcích zvykem, čekal nás pestrý a barevný (zkrátka duhový) program – kdo chtěl, mohl si zahrát floorball, ringo, fotbálek, podívat se po ZOO, po Olomouci, vyřádit se v místním bazénu, na diskotéce – a spousta dalšího. Vybrat si zkrátka mohl každý – při každé aktivitě jsme však museli dávat pozor, abychom se nestali objetí jiného, zákeřného mafiána, kterému se zachtělo po našem životě – stačila chvilka nepozornosti a už to bylo. Někteří odolávali jen pár minut, někteří vydrželi do druhého dne. Jen jeden mafián však vydržel až do úplného konce.


Všichni jsme si akci náramně užili, objevili jsme nové kamarády, vyzkoušeli nové věci, nasbírali několik úžasných umístění v různých soutěžích (duhový most, nejlepší mafián, bingo, floorball …) a získali spoustu nových zkušeností.

Teď doufejme, že se podobné akce budou opakovat častěji – 1x do roka – jako kdysi? Uvidíme…

Zbývá poděkování účastníkům a organizátorům za super akci a neméně také personálu kuchyně za skvělé jídlo! Děkujeme!

Výběr nejlepších fotek z akce

DALŠÍ FOTOGALERIE: [1][2][3]

Článek vyšel také:
na serveru duha.cz
v časopise Brum (červen)
v Lutínském zpravodaji (červenec)

 

Zanechte reakci