A o tom to tady je…

Začalo to koncem září 2009, myšlenka, dát okolí vědět, co, jak případně proč děláme. Tehdy to bylo pilotní číslo nově vznikajícího oddílového časopisu. Většinu tvorba vlastního časopisu zaujala, pustili jsme se tedy téměř bezhlavě do toho, s tím, že každé 2 měsíce vydáme nové číslo se vším, co se stalo.

Začátek jsme vzali zodpovědně a tak začátkem prosince vyšlo nové číslo. Potom přišla menší pauza – to kvůli Vánocům – a po ní redakce časopisu pomalu začala skomírat. Nebyla to jen přirozená lenost – hráli proti nám další fakty jako příliš nákladný tisk a nemožnost redaktorů účastnit se schůzek.

Ano, s oddílovým časopisem je konec, ale dnes se píše den 29. května a začínáme všechno znovu. Zakládáme tuto stránku, kde vás budeme informovat o aktuálním dění v oddíle a pevně věříme, že pro vás bude pohodlnější listovat stránkami namísto prohlížení objemných pdfek s časopisem.

Budeme rádi za jakoukoli reakci formou komentářů u jednotlivých příspěvků. Pokud nám chcete pomoci a napsat nějaký článek, můžete tak učinit po jednoduché registraci (případně zasláním na e-mail kristalek@duha-kristal.lutin.cz).

 

Zanechte reakci